Zakład Doskonalenia Zawodowego

Centrum Kształcenia w Wyszkowie

Home

otwartyW sobotę 4 marca 2017r. Przedszkole oraz Żłobek Nasze Bambino w Wyszkowie zorganizowały Dzień Otwarty. Na zaproszenie placówek odpowiedziało wiele zainteresowanych rodziców wraz ze swoimi pociechami. Dzień ten był wyjątkową okazją, aby w sposób kompleksowy zapoznać się z bogatą ofertą placówek. Dzieci wspólnie z rodzicami miały możliwość poznania nowego otoczenia i wzięcia udziału w zorganizowanych zabawach. Kadra Przedszkola i Żłobka przygotowała dla wszystkich przybyłych gości ciekawe i twórcze zajęcia integracyjne dostosowane do wieku i możliwości dzieci. W programie przewidziano wiele atrakcji, w których każdy maluszek mógł znaleźć coś dla siebie. Na dzieci czekały:

-zabawy z animatorem Panem „Sprężynką”

- kącik plastyczny

- malowanie buziek

- kącik fryzjerski

- kącik małego chemika

- kącik kulinarny

Nie mogło również zabraknąć maskotki- lalki Zuzi, która jest nieodłącznym elementem ważnych wydarzeń z życia placówek. Było kolorowo, wesoło i radośnie.

 W trakcie, gdy dzieci pochłonięte były zabawą i ciekawymi zajęciami, rodzice mieli możliwość porozmawiania z Kadrą oraz Dyrekcją o ofercie, programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących aspektach funkcjonowania placówek.

Okres żłobkowo-przedszkolny to podłoże poznania siebie i innych, zdobywanie wiedzy i umiejętności koniecznych w przyszłej edukacji. Dzięki temu spotkaniu zapewne wielu rodziców utwierdziło się w przekonaniu, że Przedszkole i Żłobek „Nasze Bambino” to dobry wybór dla ich dziecka. Dla wszystkich przybyłych gości był to niewątpliwie mile spędzony czas.

| Fotgaleria |