Zakład Doskonalenia Zawodowego

Centrum Kształcenia w Wyszkowie

Home

warsztatyW dniu 15 grudnia w Żłobku „Nasze Bambino” dla dzieci i ich rodziców odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Tego popołudnia na wszystkich gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez nieoceniony zespół wychowawców i opiekunów. Cała nasza ekipa dołożyła wszelkich starań, żeby spotkanie miało wyjątkowa atmosferę i było prawdziwa przyjemnością.

 Pierwszym punktem spotkania było wspólne przywitanie się, jak zawsze w formie integrującego kółeczka  i podanie maskotki-  świątecznego reniferka. Następnie wszyscy przystąpili do wspólnej pracy. Z pomocą rodziców nasze maluszki wykonały przepiękne stroiki świąteczne. Po bardzo efektywnej pracy nadszedł czas na długo oczekiwane spotkanie z Mikołajem, który przywiózł na saniach ogromny worek prezentów dla naszych pociech.  Każde dziecko otrzymało upragniony prezent i słodkie „małe co nie co”. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnych fotografii. 

Warsztaty świąteczne to idealna okazja, aby nie tylko poczuć magię świąt, ale też zintegrować się z gronem dzieci i ich rodziców. Dziękujemy wszystkim  za mile spędzony, przedświąteczny czas!  

| Fotogaleria |